Привіт, незнайомець!

Схоже, що Ви тут вперше. Якщо хочете взяти участь, натисніть на одну з цих кнопок!

Увійти через Facebook Ввійти через Vkontakte

In this Discussion

Зараз на сайті (0)

Про "Фестиваль ДЮП"

Питання! Хто формував журі? Чому голова журі, людина яка займається організацією КВН у Києві, і їхня команда на Всеукраїнському рівні посідає ІІ місце... тільки з кінця! Чому в журі бідьшість людей з Білої Церкви?

Коментарі

• «николай», якщо ви
    були на фіналі,  то ви прекрасно чули хто
    сидів у журі і, хто його очолював. Якщо команда, за яку ви вболівали чи були її
    керівником, не отримала Гран-прі, то це не привід звинувачувати когось іншого у
    своїй поразці. Цьогорічне журі, як ніколи було незалежне та об’єктивне. 

• " підсумку фестивалю команда «FIRE» Центру безпеки життєдіяльності виборола друге місце. З відривом у 4 очки  перемогу здобула команда «Вогонь добра»  Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. "

Шановні учасники команди firе, ви посіли друге місце, а перше місце Вишгородська команда)) тому, 4 бали, можливо, відрив з Вишгородом?!!

• Про перемогу Вишгородської команди і мови не іде, учасники "Екстріму" навіть не увійшли в трійку переможців по балах.
  • Прикро,звісно,за те що хтось тут думає що Біла Церква виграла нечесно...3 роки ми наполегливо йшли до своєї мети і нарешті досягнули її.Особисто я думала,що вийграє Бориспіль.Порівняно з їх бойовим настроєм,Києво-Святошин просто гаснув на очах.Команді "Нон-Стоп" -респект,ви дійсно великі молодці!
  • edited червень 2014 Теми: 0
    Той хто побував на Всеукраїнському фестивалі прекрасно знає рівень, який повинен бути у команди - переможиці... І про Білу Церкву тут не йдеться!...Дуже не хочеться, щоб після того як Київська область в 2013 році побувала у призерах, знову опустилася на останні місця на Всеукраїнському фестивалі...і діти тут не до чого:вони усі здібні, талановиті, прекрасні...Тут амбіції дорослих "справляють свій бал"... А журі хочеться сказати:"ДЮП - це агітбригада! Це не КВК!"
  • zakzak
    Теми: 0
    Про перемогу Вишгородської команди і мови не іде, учасники "Екстріму" навіть не увійшли в трійку переможців по балах.

що за дурню ви городите??? 
    у всіх були номінації крім Білої Церкви! і у Вишгородсього району. а якщо ви вже порівнюєте по якихось місцях.... то ви фаерці тіштесь що чогось вас назвали пізніше ніж Нон-Стоп. Бориспіль був кращим за вас! і якщо ви вже такі борці за справедливість то позбавтесь притаманного вам нахабства і визнайте що програли! 
    і ще, чія б корова мичала за журі!!?? а як же та жіночка, яка була головою журі у Фастові і яка терлась біля вас у Вишгороді?? цього разу допомогти не змогла?? 
    і наостанок, на всеукраїнському етапі 2013 Київська обл зайняли із 7? чи 8? конкурсів, аж саме третє місце у візитці! ганьба вам)) нахабства і пафосу більше, ніж  діла. 
  • zakzak
    )) а, і жіночка ваша вам і бали розказала??!! дуже чесна гра....
    Шановні ДОБРОДІЇ! Це конкурс для дітей! І діти його люблять!!!Давайте не паплюжити те що є і не опуcкатися до рівня "Однокласників"!!!
  • zakzak
    паплюжниками є на мою думку як раз фаєрці, яких заціпило, бо попереду дві команди
  • edited травень 2014 Теми: 0
    zak 
    Пропоную Вам організувати власний дитячий проект-конкурс, на якому ви могли б об'єктивно оцінювати виступи.
  • так, дійсно, Fire тільки на у візитці з 7 конкурсів 3 місце....
  • zakzak
    edited травень 2014 Теми: 0

edited травень 27 Теми: 0
    zak 
    Пропоную Вам організувати власний дитячий проект-конкурс, на якому ви могли б об'єктивно оцінювати виступи.

Мене мало таке цікавить. Дякую!
  • Пропоную Вам організувати власний дитячий проект-конкурс, на якому ви могли б об'єктивно оцінювати виступи.

Мене мало таке цікавить. Дякую!

Якщо Вас таке мало цікавить,  тоді не пишіть  малорозумні висловлювання про об'єктивність, журі та конкурс.
  • zakzak
    edited червень 2014 Теми: 0
    Шановна Берто! малорозумні висловлювання, як ви сказали, я вбачаю у інших людях, розумієте про кого я... Це перше.  А інший момент, жодного мого слова стосовно необ'єктивності журі сказано не було. Я скажу більше, що щиро рада за перемогу саме не вашої команди, разом зі мною раді і всі, хто були присутні на конкурсі, раді,  що саме Святошинський район отримав поразку! маю сміливість сказати за багатьох, знову повторюсь, Києво-Святошино гірший! І не лише за виступом (як визначило журі), а за нахабністю і самовпевненістю, яку їм надала саме та жіночка з 1 етапу у Фастові! Шановна Берто, це бачили усі! Ну, а об'єктивне (наголошую) журі, розставило все на свої місця. Я думаю ви невзмозі мені заборонити висловлювати  думку! А якщо образливо, не заходьте або ж закривайте форум! (це від вас отримала право на вказівки)
    я вважаю , що журі просто вирішило зганьбити Київську Область на всеукраїнському фестивалі ,от і все
  • zakzak
    karolinka1606   так-так) троль) все понятно
  • на сайті департаменту освіти і науки розміщена презентація з роботами переможців конкурсу юних аматорів "Моя Україна - 2015". Гарний матеріал, важливий і актуальний. Багато робіт і їхніх назв вражає величчю, глибиною, достойністю. 
    Пропонуємо зробити не просто перегляд презентації, а слайд-щоу самих робіт. Тоді можна буде позначити щодо кожної роботи, чи сподобалася або залишити коментар (як, наприклад, у фейсбуці). А користувачі зможуть скопіювати роботи і популяризувати їх у подальшому. Це буде поширювати і роботи учасників, і конкурс, і матеріали.
    Є окремі фото, з якими важко погодитись як з переможцями або призерами. Наприклад, хіба велич і краса України у зображенні двох курок-подружок? Або білка на пенсї - фото гарне, а підпис аж ніяк не утверджує любов і повагу, красу і велич України. Виховувати маємо на гарних, високих і достойних прикладах, а не опускатися до простолюдних варіантів, які примітивні. 
    У цілому дякуємо за презентацію. По доброму заздримо дітям, батькам, педагогам, закладам за гарні напрацювання і здобутки. Нових звершень і перемог в ім'я України і Київщини!
    Олена Чубарук
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.

Якісне створення та підтримка web-сайтів